Fotostabilite Kabinleri

Weiss Technik'in Fotostabilite Test Kabinleri, farmasötik ilaçların ve yeni aktif maddelerin test edilmesi için tekrarlanabilir ışık ve iklim koşullarını simüle edebilmektedir. Weiss Technik Pharma 250-L ve Pharma 500-L Fotostabilite Test Kabinleri ideal ışık, sıcaklık ve nem dağılımı ile karakterize edilir ve tekrarlanabilir ışık ve iklim koşullarını güvenilir bir şekilde simüle edebilir; farmasötik ilaçların ve yeni aktif maddelerin güvenli testi için idealdir.  

Aydınlatma ekipmanı, ICH kılavuzu Q1B, Seçenek 2 ile uyumludur. Bu, fotostabilite testlerinin 100 saatten daha kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak tanır. Tüm numuneler ışık kaynağından aynı uzaklıkta saklanır ve özel bir ışık/UV filtre sistemi tarafından eşit şekilde ışınlanır. Işık ve UV sensörlerinin ek kurulumu radyasyon değerlerinin kaydedilmesini mümkün kılar, böylece pozlama değeri entegrasyonu gerçekleştirilebilir.

Güvenilir ölçümler şu şekilde sağlanır:

  • Işık, UV, sıcaklık ve nemin ideal dağılımı
  • Tekrarlanabilir ışık, UV ve iklim koşulları
  • Aydınlatma sistemleri ICH yönergeleri Q1B, Seçenek 2 ile uyumludur
  • Fotostabilite testleri 100 saatten daha kısa sürede gerçekleştirilebilir
  • Özel ışık ve UV filtre sistemleri sayesinde eşit pozlama

Çevresel Simülasyon Odalarımız ve Sistemlerimiz weisstechnik® ve vötsch technik® markaları altında mevcuttur  .İletişim Bilgileri
Çalışma Saatleri

Pzt. Cum. 08:00 - 17:00

Çalışma Saatleri

İçmeler, Aydınlı Yolu Cd. No:10, 34947 Tuzla/İstanbul